2015-2016 m. m. Konsultacijų grafikas

 

Rusų kalbos ir literatūros

Eil. nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Diena

Pamoka

Laikas

Kabinetas

Klasė

1.

Zoja Fijas

Antradienis

8 pamoka

15:40 – 16:25

203

I savaitė - IV B

II savaitė - III B

9 pamoka

16:30 – 17:15

203

III savaitė - I А

IV savaitė - I B

2.

Vera Kisinienė

Pirmadienis

7 pamoka

14:50 – 15:35

310

IV AB

8 pamoka

15:40 – 16:25

310

 

3.

Vlada Stokviš

Antradienis

7 pamoka

14:50 – 15:35

202

5 – 6 kl.

8 pamoka

15:40 – 16:25

202

II B

4.

Tatjana Žovnir

Antradienis

8 pamoka

15:40 – 16:25

0

IV A

Lietuvių kalbos ir literatūros

1.

Jūratė Baltrušaitienė

Antradienis

7-8 pamoka

14:50 – 16:25

205

6, 8, IV kl.

2.

Ilona Cibulskienė

Ketvirtadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

207

6, 8, IV kl.

3.

Elona Čeponienė

Ketvirtadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

307

4, 5, IV kl.

4.

Valerija Gurinskaitė

Antradienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

308

7, II kl.

5.

Loreta Kindurienė

Ketvirtadienis

7 pamoka

14.50 – 15.35

305

2, 7, II kl.

6.

Inga Korolienė

Penktadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

114

5, I, III kl.

7.

Eleonora Macevič

Penktadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

113

5, I, III kl.

8.

Sabina Sinkevičienė

Antradienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

206

3, 4, 5 kl.

9.

Danuta Stacevičienė

Trečiadienis

po pamokų iš anksto susitarus su mokiniu;

 

124

1, 2, 3 kl.

10

Regina Stankevičienė

Ketvirtadienis

6 pamoka

13:55 – 14:40

124

1, 2, 3, 4

Užsienio kalbų (anglų/vokiečių)

1.

Konsuela Liaskovskaja

Trečiadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

201

 

2.

Lina Ščetinskaja

Pirmadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

302

 

3.

Irina Sidor

Pirmadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

107

IIIA,B / IVA,B

4.

Ilona Suchovej

Pirmadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

106

IIIA,B / IVA,B

5.

Božena Borisenkova

Trečiadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

202

 

Matematikos, informatikos

1.

Marina Krasikova

Trečiadienis

5 pamoka

12:50 – 13:35

304

 

2.

Svetlana Baranauskienė

Ketvirtadienis

3 pamoka

10:50 – 11:35

312

 

2.

Natalija Barkova

Antradienis

6 pamoka

13:55 – 14:40

305

 

3.

Teresa Šukelovič

Trečiadienis

6 pamoka

13:55 – 14:40

301

 

4.

Liudmila Kopylova

Penktadienis

6 pamoka

13:55 – 14:40

104

 

5.

Liudmila Šmeliova

Ketvirtadienis

2 pamoka

9:55 – 10:40

103

 

6.

Teresa Širipo

Trečiadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

119

 

Penktadienis

2 pamoka

9:55 – 10:40

119

 

Gamtos ir socialinių mokslų

1.

Jelena Aneičik

Pirmadienis

0 pamoka

8:10 – 8:55

212

 

3.

Jelena Mikšėnienė

Antradienis

8 pamoka

15:40 – 16:25

214

 

3.

Tatjana Tomaševičienė

Trečiadienis

8 pamoka

15:40 – 16:25

306

 

4.

Jekaterina Kosso

Penktadienis

7 pamoka

14:50 – 15:35

306

 

5.

Julija Uljanionok

Pirmadienis

8 pamoka

15:40 – 16:25

212

 
Joomla templates by Joomlashine