METODINĖ TARYBA

 

Jelena Aneičik – metodinės tarybos pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;


Zoja Fijas – Rusų kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė;


Elona Čeponienė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė;


Ilona Suchovej – anglų ir vokiečių kalbų metodinės grupės pirmininkė;


Valė Travkina - Spec. pagalbos pedagogų metodinė grupė;


Anželika Beketova – pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė;


Marina Krasikova – tiksliųjų mokslų (matematikos, fizikos, informatikos) mokytojų metodinės grupės pirmininkė;


Tatjana Žovnir – dorinio, dailės, muzikos, ir technologijų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;


Tatjana Tomaševičienė – gamtos ir socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;


Sabina Sinkevičienė – klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė .

 

 

METODINIŲ GRUPIŲ SĄRAŠAS

 

Eil. Nr.

Metodinė grupė

Pirmininkė

Sekretorė

Nariai

1.

Rusų kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė

Zoja Fijas

Vlada Stokviš

Zoja Fijas,

Vlada Stokviš,

Ana Jarovskaja,

Vera Kisinienė.

2.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė

Elona Čeponienė

Jūratė Baltrušaitienė

Elona Čeponienė,

Jūratė Baltrušaitienė,

Ilona Cibulskienė,

Valerija Gurinskaitė,

Inga Korolienė,

Eleonora Macevič, 

Jolita Meiduvienė,

Sabina Sinkevičienė,

Danuta Stacevičienė,

Regina Stankevičienė,

Loreta Kindurienė.

3.

Užsienio kalbų metodinė grupė

Ilona Suchovej

Božena Borisenkova

Ilona Suchovej,

Božena Borisenkova,

Konsuela Liaskovskaja

Irina Sidor,

Lina Ščetinskaja.

4.

Spec. pagalbos pedagogų metodinė grupė

Valė Travkina

Olga Vincha

Valė Travkina,

Olga Vincha,

Svetlana Pušklevič.

5.

Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė

Anželika Beketova

Ivona Kazlauskienė

Anželika Beketova,

Ivona Kazlauskienė

Danuta Stacevičienė

Ala Dovlevič,

Liubomira Izdebskaja,

Zarina Ignatjevna,

Natalija Lapina,

Jolia Michailovskaja,

Galina Ratomskaja,

Regina Stankevičienė,

Valentina Škurko,

Nina Tikanova,

Natalja Tolvaišienė,

Svetlana Šemis.

6.

Tiksliųjų mokslų metodinė grupė

Marina Krasikova

Liudmila Šmeliova,

Marina Krasikova,

Liudmila Šmeliova,

Svetlana Baranauskienė,

Natalija Barkova,

Liudmila Kopylova,

Dmitrij Popov,

Teresa Širipo,

Teresa Šukelovič

7.

Dorinio ugdymo, dailės, muzikos, ir technologijų mokytojų metodinė grupė

Tatjana Žovnir

Tatjana Kravčenko

Tatjana Žovnir,

Tatjana Kravčenko,

Eugenijus Bernotas,,

Olga Popova,

Tatjana Subina,

Vladimir Tiurnin,

Elena Bernotienė,

Jadvyga Junevič.

8.

Gamtos ir socialinių mokslų

Tatjana Tomaševičienė

Tatjana Tomaševičienė

Tatjana Tomaševičienė,

Jelena Aneičik,

Natalia Avdeevene,

Jekaterina Kosso,

Jekaterina Kosso,

Jelena Mikšenienė,

Julija Uljanionok.

9.

Klasių auklėtojų metodinė grupė

Sabina Sinkevičienė

TatjanaTomaševičienė

Sabina Sinkevičienė,

TatjanaTomaševičienė,

Natalia Avdeevene,

Natalija Barkova,

Ana Jarovskaja,

Julija Uljanionok ,

Vlada Stokviš,

Natalia Avdeevene,

Teresa Šukelovič,

Marina Krasikova,

Jelena Mikšėnienė,

Ilona Cibulskienė,

Lina Ščetinskaja,

Tatjana Kravčenko,

Zoja Fijaz,

Liudmila Kapylova.

Joomla templates by Joomlashine